سفارش تبلیغ
صبا ویژن

بررسی نمادهای ماسونی در شهر مشهد مقدس و غفلت در مسئولین نهادهای

به کارگیری هرم یک چشم ماسونی در معماری بازار هنر مشهد مقدس ، لازم به ذکر است چراغهای تعبیه شده در نوک هرم شبها روشن میشوند و دقیقا همان هرم ماسونی وچشم درخشان را میتوان در معماری بازار هنر مشهد مقدس  مشاهده نمود !!

قبل از هر سخنی، خداوند متعال  را شاکرم که این موهبت را به بنده ی ناچیز خود عطا کرد تا در جهت خدمت به امام عصر (عج) تلاش کند و قدمی هر چند کوچک، و با کمکهای دوستان محقق و زبده  در جهت تبیین برخی از مباحث مرتبط با ظهور آن حضرت بردارد.برادران و خواهران عزیز مسلمان؛ این وبلاگ  از جمله صدها سایت و وبلاگی است که تلاش دارد تا به تبیین فعالیت ها و اقدامات شیطانی گروهی از دشمنان حضرت ولی عصر (عج) بپردازد. این گروه که نام فراماسونری را بر خود برگزیده است، در زمره ی فریبکارترین و خطرناکترین دشمنان دین اسلام قرار دارد و با تمامی امکانات خود، سعی در مقابله با اسلام و مسلمین دارد و تلاش می نماید تا به جای برقراری حکومت عدل الهی، حکومت جهانی شیطانی را در اورشلیم (بیت المقدس) تاسیس نماید.

آرشیو کامل سایت  معرفی فراماسونری حاوی مستندات حیرت انگیز از وقایع عصر حاضر

 
مقایسه نمادهای روی دلار با نمادهای فراعنه مصر باستان
 
متاسفانه این گروه شیطانی، به قدری مکارانه عمل نموده است که تا سال های اخیر، خود را در قالب یک گروه صنفی خیرخواه معرفی می نموده است، اما با تلاش ها و افشاگری های محققین، از بسیاری از اهداف خطرناک این گروه، پرده برداشته شده است.نکته ی بسیار عجیب این که گروه مذکور، هم از نظر خصوصیات و هم از نظر اعمال، شباهت باورنکردنی با دجال روایات اسلامی دارد و حتی در این میان، نماد « یک چشم » را نیز برای خود برگزیده است که این مسأله خود اهمیت شناخت این فرقه را بیش از پیش نمایان می سازد.دامنه ی اعمال شیطانی این گروه تا بدانجاست که رد پای آن در بسیاری از فتنه های بزرگ عالم، از جمله فتنه ی معبد سلیمان، نبرد کذایی آرماگدون، پیشگو یی های نوستراداموس، فیلم 300 و ... دیده می شود که این مسئله با شواهد فراوانی که در این مقاله نیز به آن ها پرداخته شده است، تأیید می گردد. متاسفانه این فرقه تلاش دارد تا حکومت جهانی شیطانی خود را تا سال 2010 بنیان نهد و به اهداف آخرالزمانی خود جامه ی عمل بپوشاند.مطالبی که تقدیم حضورتان می گردد، تلاش دارد تا با استفاده از اسناد، عکس ها و فیلم های بی شمار، انطباق احتمالی فراماسونری را بر دجال نشان دهد و پرده از ماهیت پلید این گروه و اهداف شیطانی آن بردارد.
 

استفاده از نماد ماسونی هرم یک چشم در ساختمان دولتی سازمان بهزیستی مشهد!

در  این پست تصاویر سردر ساختمان دولتی سازمان بهزیستی استان خراسان درج شده است . همانطور که مشاهده مینمائید نماد ماسونی هرم یک چشم با تمام خصوصیات آن در معماری سردر ساختمان استفاده شده است . همانطور که مشاهده مینمائید در نوک هرم قسمتی تعبیه شده است تا در ساعات مشخصی از طول روز در یک نقطه ثابت و در تمام طول روز از زوایای مختلف نور خورشید از داخل آن تابیده شود.لازم به ذکر است این محل قبل از انقلاب و با معماری کاملا ساده بیمارستان آمریکائیها بوده است ، اما به تازگی سازمان بهزیستی بعد از تعمیرات کلی آن ، سر در این ساختمان را به صورت هرم یک چشم طراحی نموده است !

نمادهای فراعنه مصر و ماسونها در معماری مدرن آمریکا

 امید است که این وبلاگ بتواند رسالت خود را به خوبی انجام دهد. لازم به ذکر است که در این  وبلاگ به ترفند های فراماسونری در تشکیل حکومت جهانی شیطانی نیز پرداخته شده است که از جمله ی این ترفند ها می توان به پیشگویی های دروغین نوستراداموس، فیلم 300، نبرد کذایی آرماگدون و ... نیز پرداخته شده و ارتباط این مسایل با فراماسونری نیز با اسناد و دلایل معتبر بیان شده است. بنابراین خواهشمندیم که این بخش های آرشیو سایت را نیز مطالعه فرمایید. همانگونه که عرض کردم، کوشش فراماسونری بر این است که تا سال 2010، برنامه ی خود را به نتیجه برساند که این مسأله نشان می دهد که ما باید هر چه سریعتر به اطلاع رسانی بپردازیم. بدین ترتیب از همه ی عزیزان خواهشمندیم که در اطلاع رسانی به ما یاری رسانده و در نشر این مطالب، اهتمام ورزند.

به کارگیری هرم یک چشم ماسونی در معماری بازار هنر مشهد مقدس ، لازم به ذکر است چراغهای تعبیه شده در نوک هرم شبها روشن میشوند و دقیقا همان هرم ماسونی وچشم درخشان را میتوان در معماری بازار هنر مشهد مقدس  مشاهده نمود !!

 بنابراین از بزرگواران درخواست می کنیم که در صورت مفید یافتن این مطالب، دیگران را به خواندن آن دعوت کنند و یا مطالب را با حفظ امانت کپی نموده و در وبلاگ یا وبسایت قرار دهند. در پایان این ، از بزرگواری همه ی عزیزان تشکر کرده و توفیق روزافزون را برایشان آرزومندیم. امید است که این مقاله، مورد توجه و عنایت حضرت حق و حضرت ولی عصر (عج) قرار بگیرد. « ان شاالله ظهور نزدیک است و با زمینه سازی نزدیکتر هم می شود. »  توجه نمایید که آرم دولتی آمریکا و جریان مخوف و مخفی فراماسونری که برروی اسکناسهای دلار نیز چاپ شده است چشم جهان بین یا هرم یک چشم است که دقیقا مشابه روایات و احادیث موجود در باره دجال آخرالزمان است و پرچم حزب دموکرات آمریکا منقش به یک الاق یا حیوان انکرالاصوات و کودن یا همان خر است (ان انکرالاصوات لصوت الحمار)با توجه به این موضوع مطالب این سایت را مطالعه نمایید و در صورت مفید دانستن مطالب ما را در نشر آن یاری نمایید

معماری هتل ماسونی لوکسور در آمریکا

 
به بسیاری از مطالب و نماد ها باید با دید جدیدی نگاه کنیم... در فیلمهای زیادی این نماد ها و سایر نمادهای شیطانی فراماسونری قابل مشاهده است(به خصوص نماد بافومت که در قالب اشکال متفاوت با کمی دقت قابل تشخیص است).همچنین در برنامه ای راجع به یک هتل در ایالت لاس وگاس،به موارد شگفت انگیزی برخوردم که برای شما ذکر میکنم :::Hotel Luxor:::این هتل به شکل یک هرم عظیم ساخته شده است و جلوی آن نیز یک ستون ابلیسک یا آبسلیک نصب شده است. نکته ی قابل توجه در مورد همان مثلث نور افشان است که دقیقا به همان شکلی که در تصاویر نماد فراماسونری موجود است ،نوک این هرم چنین مثلثی با نور افشانی فوق العاده وجود دارد که نور آن به سمت آسمان حرکت کرده که بیانگر همان عقیده جهان بین بودن این چشم است! وجود چنین مثلثی در راس هرم این نظر که این تنها یک هتل به شکل اهرام ثلاثه است را رد می کند
 
 
نمای یکی از بانکهای دولتی در مشهد مقدس

اگر بپذیریم که واقعاً دجال انسانی یک چشم و دارای ویژگی های بسیار عجیب است و خرش نیز خری استثنایی است و از هر مویش نغمه ای بلند می شود، چگونه می توان پذیرفت که عده ی زیادی به دورش جمع می شوند و از وی حمایت می کنند؟ زیرا اگر انسانی با این ویژگی های عجیب و غریب همراه با خری عجیب تر از خودش! ظاهر شود، انسان ها نسبت به او مشکوک شده و او را به راحتی می شناسند. در این حالت، با توجه به عجیب و غریب بودن این انسان (دجال)، مردم به راحتی وی را شناخته و دیگر از وی فریب نمی خورند. زیرا انسانی که یک چشم بوده و چشمش در وسط پیشانی او است، به راحتی قابل شناسایی است.
 
 
معماری بازار هنر مشهد و استفاده از هرم یک چشم

بنابراین دجال نمی تواند واقعاً یک انسان باشد، بلکه احتمالاً نماد یک تفکر، گروه و یا جریان خاصی در آخرالزمان است که خیلی فریبنده و بدون اینکه دیگران متوجه شوند، اعمال شیطانی خود را انجام می دهد. از توصیفاتی که در احادیث و روایات در باب دجال وارد شده است، می توان نتیجه گرفت که دجال یک شخص واحد نیست، بلکه یک جریان و یک تفکر است. بیشتر توصیف ها در مورد دجال به صورت نمادین است و ویژگی هایی که برای دجال گفته شده است، عموماً مربوط به انسان نمی شود. این در حالی است که در مورد سفیانی ( یکی دیگر از دشمنان امام زمان(عج) )، کاملاً ویژگیهای یک انسان بیان شده است. به همین دلیل اکثر علما در مورد سفیانی اتفاق نظر دارند که سفیانی احتمالاً یک انسان است. بسیاری از عالمان بزرگ از جمله آیت الله مکارم شیرازی دجال را نماد حرکات شیطانی « سردمداران ستمگر جهان مادی » می دانند. همچنین مقام معظم رهبری نیز گرچه صریحاً از دجال نام نبرده اند، اما بارها به خطر « نظام سلطه » اشاره کرده اند.
 
 
بخشی از بیلبورد تبلیغاتی شرکت صهیونیستی در مشهد مقدس
 
 از سوی دیگر امام خمینی (ره) هم بارها آمریکا را «شیطان بزرگ» نامیده اند. این نامگذاری ها نشان می دهد که در ورای الفاظ ظاهری، باید به لایه های پنهان معانی روایات نیز توجه کرد.چشم او (دجال) که در وسط پیشانی اوست، مثل ستاره می درخشد. همان گونه که در مطلب قبل ذکر شد، حضرت علی (ع) در پاسخ به سوال یکی از یارانشان درباره ی دجال، می فرمایند: « ... عینه الیمنی ممسوحة والأخری فی جبهته تضیء کأنها کوکب الصبح، فیها علقة کأنها ممزوجة بالدم ... » « ... چشم راست ندارد و چشم دیگر در پیشانی اوست و مانند ستاره ی صبح می درخشد.
 
 
کمان عاشورا تیر زمان بر چشم شیاطین
 
چیزی در چشم اوست که گویی آمیخته به خون است ... » همان گونه که ملاحظه فرمودید، در حدیث مذکور، یک ویژگی مهم برای « تک چشم » دجال ذکر شده است و آن « درخشنده » بودن چشم دجال می باشد. این ویژگی ذکر شده در روایات نیز به طرز اعجاب آوری با نماد معروف « هرم و چشم جهان بین » فراماسونری مطابقت دارد. زیرا: نام دیگر نماد « چشم جهان بین »، « مثلت نور افشان » است؛ به گونه ای که در تصاویر نماد مذکور، از اطراف « چشم جهان بین »، شعاع های نورانی رسم می گردد. زیرا نماد « چشم جهان بین »، از چشم (Ra) یا خدای خورشید مصریان اقتباس شده است و به همین علت، به صورت « درخشنده » رسم می گردد. نکته ی مهمی که در این رابطه وجود دارد، این است که در نماد «چشم جهان بین» ماسون ها، ویژگی درخشندگی بسیار حایز اهمیت است. از شواهد مهم در این رابطه، می توان به این نکته اشاره کرد که نه تنها نام دیگر نماد « چشم جهان بین »، « مثلت نورافشان » است، بلکه در اطراف این چشم، شعاع های نورانی نیز وجود دارد. حتی در مهر ماسونی آمریکا نیز شعاع های نورانی فقط در اطراف « چشم جهان بین » و مثلث انتهایی هرم وجود دارد و در اطراف نقاط دیگر هرم، شعاع های نورانی موجود نمی باشد.
 
 
معماری هتلی در آمریکا به نام لوکسور با هرم یک چشم

بدین ترتیب در می یابیم که توصیف روایات درباره ی « درخشنده » بودن چشم دجال، با ویژگی های نماد « چشم جهان بیین » فراماسونری مطابقت کامل دارد. شناختن این فرقه خطرناک و شیطانی از این جهت اهمیت دارد که در لایه های پنهانی خود برای مرجعیت شیعه و فرهنگ تشیع توطئه چینی مینمایند به گزارش"آرک نیوز" به نقل از ابنا ، دکتر «مایکل برانت»، که ظاهرا از اعضای بلندپایه سازمان جاسوسی آمریکا می‏باشد در کتاب اخیر خود با عنوان "توطئه تفرقه میان ادیان آسمانی"، از طرح‏های بلندمدت سازمان جاسوسی آمریکا "سیا"، برای مقابله با مذهب تشیع خبر داد.دراین کتاب آمده است:"کشورهای اسلامی در قرون متمادی تحت سیطره کشورهای غربی قرار داشتند و علی‏رغم اینکه بسیاری از این کشورها در ظاهر استقلال خود را بدست آوردند اما همچنان از نظر فرهنگ اجتماعی در سلطه غرب بوده‏اند.تا زمانی که سال 1978 و پیروزی انقلاب اسلامی در ایران فرا رسید و آمریکا از این اتفاق، ضررهای زیادی را متحمل شد و فرهنگ این انقلاب به کشورهای منطقه سرایت کرد.تا اینکه در یکی از جلسات اطلاعاتی "سیا"، به همراه نمایندگان اطلاعاتی بریتانیا به این تنیجه رسیدیم که قدرت رهبران مذهبی شیعه در ایران در کنار فرهنگ (شهادت) که برگرفته شده از دلاوریهای فرزند پیامبر اسلام(امام حسین(ع)) است،دلیل اصلی قدرت تشیع در منطقه است.در این جلسه همچنین به این نتیجه رسیدیم که: مذهب شیعه تلاش و فعالیت سیاسی بیشتری را در قیاس با سایر مذاهب اسلامی از خود بروز می‏دهد لذا تصمیم گرفته شد تحقیقات بیشتری در مورد مذهب شیعه انجام شود.
 
ساختمانهای ماسونی و دولتی در آمریکا و وضعیت قرار گیری آنها بر روی نقشه، توضیح اینکه ستاره پنج پر یکی از نمادهای ماسونی و شیطان پرستان است!
 

نقشه کارخانه صهیونیستی کوکا کولا در مرکز شهر مشهد

نقشه کارخانه صهیونیستی کوکا کولا در مشهد ، توضیح اینکه این کارخانه قبل از انقلاب و توسط اسرائیلیها ساخته شده است و ستاره داوودکه نماد و آرم دولت صهیونیستی است در این کارخانه و معماری آن لحاظ شده است !


پس از انجام این تحقیقات و برای مقابله با افزایش روزافزون قدرت شیعیان طرح مقابله با تشیع گرفته شد.در طرح مذکور، در برنامه‏ای کوتاه مدت ساخت برنامه‏ها و شبکه‏های تلویزیونی و سایتهای اینترنتی برای پخش برنامه‏های ضد شیعی و برانگیزنده اختلافات بین مداهب شیعه و سنی در دستور کار قرار گرفت.و در برنامه‏ای بلند مدت که انتهای آن سال2010 میلادی می‏باشد، کم‏رنگ کردن نقش علما در بین شیعیان، خنثی کردن نفوذ شیعیان در جهان، برانگیختن اختلافات داخلی بین شیعیان در این طرح برنامه‏ریزی شد."این نویسنده آمریکایی در پایان این کتاب به نقل از نمایندگان سازمانهای جاسوسی و اطلاعاتی آمریکا و انگلیس متذکر می‏شود:"هیچ راهی برای مقابله و رویارویی مستقیم با شیعیان وجود ندارد و شکست آنها فوق‏العاده مشکل خواهد بود لذا ناچار خواهیم بود در پشت پرده و با استفاده از حربه "اختلاف بینداز و حکومت کن"، اهداف خود را به پیش ببریم و در نهایت و طبق برنامه کاری تا پایان سال 2010 باید مراجع شیعه را مورد هدف قرار داده و تیر خلاص را بر پیکره مذهب تشیع وارد کنیم."

مقایسه پرچم باشگاه ابومسلم خراسان با منورای مقدس یهودیان 

مقایسه پرچم باشگاه ابومسلم با منورای مقدس یهودیان

حضرت علی علیه السلام در حکمت 464 نهج البلاغه و در وصف بنی امیه اینگونه سخن میگوید که  : بنی امیه را مهلتی است که در آن اسب قدرت می‏تازند ، هر چند ، میانشان اختلاف افتد . سپس ، کفتاران به جنگشان برخیزند و مغلوبشان سازند . خوب است بدانید که بعد از بنی امیه بنی عباس به قدرت رسیدند و سهم عمده پیروزی خود بر بنی امیه را مدیون ابومسلم خراسانی بودند که حضرت علی علیه السلام از آنان به کفتار تعبیر نموده است . به راستی به چه دلیلی باشگاه ابومسلم خراسان در پرچم و آرم خود از شمعدان هفت شاخه مقدس یهودیان استفاده نموده است !!!؟؟ شمعدان هفت شاخه " منورا " از قدیمی‌ترین نمادهای یهودیان به شمار می‌رود که با روغن زیتون روشن می‌شود و از طلای خالص به وزن 45 کیلوگرم ساخته شده است . در تاریخچه باشگاه ابومسلم خراسان   اینگونه میخوانیم  که این باشگاه در سال 1375 با درایت مدیر عامل وقت کارخانه خوشگوار تولید کننده نوشابه های کوکاکولا و آب معدنی دسانی و سایر محصولات این شرکت صهیونیستی و عنایت مالی آقای مسعود یزدی (مدیر عامل فعلی شرکت خوشگوار ) انسجامی فوق العاده گرفته است . در تصویر روبرو  شاهد مقایسه پرچم و آرم باشگاه ابومسلم که مورد حمایت مالی و معنوی شرکت خوشگوار مشهد بوده است با شمعدان هفت شاخه و مقدس یهودیان هستید که قضاوت و نتیجه گیری آنرا به عهده بینندگان میگذاریم . ابو مسلم به ائمه اطهار عقیده ای نداشت ، اما برای بهره گیری از نفوذ و وجه سیاسی و معنوی آنان تا آنجا پیش رفت که نامه ای به امام صادق علیه السلام نوشت به این مضمون که : " من مردم را به دوستی اهل بیت دعوت می کنم، اگر مایل هستید، کسی برای خلافت بهتر از شما نیست. "امام در پاسخ نوشت: نه تو از یاران منی و نه زمانه، زمانه ماست.

مقایسه پرچم باشگاه ابومسلم خراسان با حنوکای مقدس یهودیان

مقایسه پرچم دیگری از ابومسلم با حنکای مقدس یهودیان

تورات تحریف شده یهودیان در خروج ، باب 25 ، آیه ی 37  می گوید :« و هفت چراغ برای آن بساز » و به اعتقاد ماسون ها :« شمعدان ها ، آتش مقدس معابد ما هستند . معبد ماسونی به طور سمبلیک بایستی با آتش روشن شود . در درجه ی استادی وجود هفت شمعدان شرط است ».پیشنهاد میکنیم برای شناخت فرقه مخفی و شیطانی فراماسونری وبلاگ  معرفی فراماسونری و یا اسلام حقیقی  را مطالعه نمایید به اعتقاد یهودیان شمعدان هفت شاخه از وسایل بیت المقدس بوده است. و شمعدان نه شاخه بعدها برای اجرای مراسم حنوکا که هشت روز ادامه دارد و هر شب به تعداد شمع ها اضافه می کنند، ساخته شده است که معمولا حنوکیا نامیده میشود

 

لازم به ذکر است که در سالهای اخیر و در شبهای گرانسنگ قدر مسئولین طراز اول آستان قدس رضوی از زائران و میهمانان حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام با آب معدنی های دسانی تولید شرکت صهیونیستی کوکا کولا پذیرایی میکردند که چندین بار تذکرات جدی از سوی تشکل های مردمی مشهد به آنها داده شد ولی متاسفانه سالهای بعد با حجم گسترده تری این پذیرایی !! صورت  گرفت !خبر این خوشخدمتی مسئولین طراز بالای آستان قدس را خبرگزاری های کشور از جمله سایت دانشگاه «علوم پزشکی» مشهد  و سایت مطالبه و چندین خبرگزاری دیگر کشور منتشر نمودند و جواب مدیر عامل شرکت  خوشگوار و حامی مالی باشگاه ابومسلم خراسان جناب آقای مسعود یزدی  مبنی بر استفاده فقط از نام کوکا کولا برای فروش بیشتر جای سئوالهای  بیشتری را برای ملت مسلمان ایران باز میکند که اگر هیچ گونه قرار دادی "به گفته مدیر عامل خوشگوار" با شرکت صهیونیستی کوکا کولا ندارید پس چرا به استفاده از نام کوکا کولا افتخار میکنید و عذر بدتر از گناه می آورید!!!  متاسفانه برخی ازسهامداران  معنوی و مادی شرکت کوکا کولای مشهد  از رجال مذهبی و سیاسی هستند...

تصویر تبلیغات آب معدنی دسانی در سایت کمپانی کوکا کولا !

تبلیغات آب معدنی دسانی در سایت کمپانی کوکا کولا

نمادماسونی هرم یک چشم در حسینیه آقای واعظ طبسی

نمادماسونی هرم یک چشم در حسینیه آقای واعظ طبسی

معماری عجیب و قابل تامل داخل ساختمانی که برای دیدارهای جناب آقای واعظ طبسی تولیت مادام العمر آستان قدس رضوی ، بزرگترین موسسه غیر دولتی و مذهبی ایران  آماده شده است !!!! در قسمت فوقانی محراب این ساختمان ، استفاده از نماد هرم ماسونی یک چشم کاملا مشهود است . لازم به ذکر است با وجود اینکه این مکان از محل حق التولیه میلیاردی جناب واعظ طبسی بنا شده و ظاهرا وقف شده است اما عملا در طول سال فقط ایام محرم و فاطمیه و صبحهای جمعه به روی مردم باز است و بقیه سال یا درهای این به اصطلاح حسینیه بسته است و یا مجالس خصوصی جناب واعظ طبسی در آن برگزار میشود !!! برای مشاهده تصویر بزرگتر اینجا کلیک کنید

 


» نظر